O nas

Firma Animal-Pro od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doradztwem żywieniowym.

 

Profil firmy

Doświadczenie zdobyte podczas pracy na różnych stanowiskach związanych z hodowlą oraz żywieniem zwierząt, pozwoliło nam na obranie swoje własnej ścieżki. W naszej działalności kierujemy się pasją, empatią dla zwierząt i szacunkiem dla pracy rolnika.

Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach prowadzenie produkcji zwierzęcej to nie lada wyzwanie, wymagające od hodowcy wiedzy w bardzo wielu dziedzinach. Mamy nadzieję, że z naszą pomocą zarządzanie gospodarstwem rolnym będzie prostsze dzięki odpowiedniemu doradztwu, produktom oraz serwisowi żywieniowemu i weterynaryjnemu. 

 

Nasze wartości

Profesjonalizm i rzetelność

Kierujemy się prostą zasadą – obsługujemy swoich klientów tak, jak sami chcielibyśmy być obsłużeni. Do każdego z hodowców podchodzimy z taką samą starannością i profesjonalizmem, bez względu na skalę produkcji.

Wiedza i doświadczenie

Ponad 15 lat pracy w branży zootechnicznej i paszowej, łączenie wiedzy z zakresu weterynarii i produkcji zwierzęcej, a także dziesiątki zadowolonych klientów są naszą najlepszą rekomendacją. 

Podejście, zrozumienie i relacje

Doceniamy wartość dobrych relacji. Dbamy o nie tak, jak nasi klienci dbają o swoje zwierzęta. Chcąc jak najlepiej poznać potrzeby naszych hodowców, staramy się być zawsze otwarci i wzajemnie uczyć się od siebie.

Zapoznaj się z ofertą naszych produktów